top of page
22.11.-23.11.2020 Energie ako zdroj hlbšieho poznania

ONLINE

cez ZOOM

20. 11. - 21. 11. 2020 Energie ako zdroj hlbšieho vhľadu a poznania

víkendový kurz

Časový harmonogram:

Sobota 9.30-17.00,

nedeľa 9.30 -16.00

príspevok: 40 EUR

Kurz bude v anglickom jazyku s prekladom do slovenského

Lene Handberg
Registračný formulár >>

Lene Handberg

Riaditeľka vzdelávania Unity in Duality

Vyštudovala analytickú psychológiu / psychoterapiu, bioenergetiku a tibetológiu v Kodani. Spolu s Tarab Tulku Rinpočem rozvinula systém Jednota v Dualite. Po jeho smrti v roku 2004 formálne prevzala výuku a viac ako 25 rokov pôsobí ako riaditeľka pre vzdelávanie v Tarab Institute International, ktorý zastrešuje národné Tarab inštitúty v Nemecku, Fínsku, Francúzsku, Veľkej Británii, Švédsku, Holandsku, Slovensku, Śpanielsku a v Indii.
Napísala niekoľko článkov a kníh a venuje sa spracovávaniu vzácnych prác Tarab Tulku Rinpočeho, aby boli prístupné pre záujemcov o štúdium. Lene Handberg je riaditeľkou Tarab Lingu v Indii.

Niekedy sa nám v živote stáva, že sa všetko deje bez námahy a akoby samé od seba. Naša práca nás napĺňa energiou a i s okolitým svetom sme v harmonickom súzvuku.

Podobnú skúsenosť zvyčajne pripisujeme nečakanej zmene osudu, ale v skutočnosti je to prirodzený tok života, ktorý vzniká, keď príde k nastoleniu rovnováhy medzi rôznymi jemnými energiami v nás samých a v našom okolí.

Práve vďaka tejto rovnováhe môžeme zažívať svet v prirodzenej harmónii. A to je niečo, čo je v dnešných pohnutých časoch nedoceniteľnou hodnotou.

Čo sú teda tieto jemné energie, ako s nimi môžeme pracovať a aká múdrosť ich sprevádza?

Na seminári budeme spoznávať jemné energie a počas meditačných cvičeniach budeme pracovať na tom ako ich vyvážiť a zharmonizovať.

Obzvlášť sa budeme venovať ústrednej energii srdca: miestu, kde sa nám otvára hlboká vzájomná prepojenosť, spolupatričnosť  a vedenie.

bottom of page