22.11.-23.11.2020 Energie ako zdroj hlbšieho poznania

ONLINE

cez ZOOM

20. 11. - 21. 11. 2020 Energie ako zdroj hlbšieho vhľadu a poznania

víkendový kurz

Časový harmonogram:

Sobota 9.30-17.00,

nedeľa 9.30 -16.00

príspevok: 40 EUR

Kurz bude v anglickom jazyku s prekladom do slovenského

Registračný formulár >>
Lene Handberg

Lene Handberg

Riaditeľka vzdelávania Unity in Duality

Psychoterapeutka, študovala psychológiu a tibetológiu na Univerzite v Kodani. Dodatočne študovala analytickú psychológiu/psychoterapiu a bioenergetiku a pracovala so škótskym psychiatrom Ronaldom D. Laingom, významnou osobnosťou v oblasti antipsychiatrie.

Niekedy sa nám v živote stáva, že sa všetko deje bez námahy a akoby samé od seba. Naša práca nás napĺňa energiou a i s okolitým svetom sme v harmonickom súzvuku.

Podobnú skúsenosť zvyčajne pripisujeme nečakanej zmene osudu, ale v skutočnosti je to prirodzený tok života, ktorý vzniká, keď príde k nastoleniu rovnováhy medzi rôznymi jemnými energiami v nás samých a v našom okolí.

Práve vďaka tejto rovnováhe môžeme zažívať svet v prirodzenej harmónii. A to je niečo, čo je v dnešných pohnutých časoch nedoceniteľnou hodnotou.

Čo sú teda tieto jemné energie, ako s nimi môžeme pracovať a aká múdrosť ich sprevádza?

Na seminári budeme spoznávať jemné energie a počas meditačných cvičeniach budeme pracovať na tom ako ich vyvážiť a zharmonizovať.

Obzvlášť sa budeme venovať ústrednej energii srdca: miestu, kde sa nám otvára hlboká vzájomná prepojenosť, spolupatričnosť  a vedenie.