top of page
13.09.2019 Pomoc v procese zomierania

ONLINE

cez ZOOM

12. 9. - 14. 9. 2019 Pomoc v procese zomierania

víkendový kurz

Cecilia Innanen
Registračný formulár >>

Cecilia Innanen

Lektorka v systéme Unity in Duality

Má dlhoročnú skúsenosť ako psychoterapeutka, učiteľka a trénerka. Cecilia nasledovala učenie Jednota v Dualite pod vedením Tarab Tulku Rinpočeho a Lene Handberg od roku 1985.V súčasnosti pracuje ako učiteľka a psychoterapeutka vo Fínsku. Je riaditeľkou fínskeho Tarab inštitútu.

Téma kurzu otvára možnosť hlbšieho pohľadu na život, smrť a existenčné strachy prostredníctvom vlastnej skúsenosti. Svojou náplňou sa môže stať užitočným nástrojom pre osobný rozvoj, pomoc druhým i pre profesionálne použitie v terapeutickej praxi.

Najlepší spôsob, ako pomôcť, je zoznámiť sa so svojimi vlastnými strachmi a obavami cez pochopenie, že život a smrť sú prítomné a vzájomne prepojené v každom okamihu nášho života. Smrť nás sprevádza každú noc, keď upadáme do hlbokého, bezsenného spánku.

Víkendový seminár nás naučí objaviť a používať terapeutické nástroje pre náš vlastný osobný rozvoj. Naučí nás, ako prijímať zmenu, aby sme sa oslobodili od zbytočných strachov. Umožní nám prakticky si nacvičiť, ako zostať so zdravým pocitom seba a získať vhľad, ktorý je objavný a liečivý zároveň.

bottom of page