2% pre Tarab Inštitút Slovensko ...

Tarab Inštitút Slovensko aj v roku 2019 pokračuje v sprostredkovaní esencie vzácnych učení starovekej múdrosti, filozofie a psychológie Indie a Tibetu vo vzdelávacom systéme Unity in Duality. Jeho zostavovateľmi sú Tarab Tulku Rinpoče, jeden z najvýznamnejších tibetských lámov súčasnosti a dánska psychologička a psychoterapeutka Lene Handberg.
   
Náhľad Unity in Duality učí porozumieť správaniu vlastnej mysli v každodennej realite. Učí ako sa stať silnejším a slobodnejším človekom, ako účinnejšie pomáhať a ako prebudiť v sebe nové možnosti cez hlbší pocit spojenia so sebou, s druhými a prírodou.


Ak vidíte v našej práci zmysel a mali by ste záujem ju podporiť prípadne dozvedieť sa viac, môžete nás kontaktovať alebo poukázať nášmu inštitútu 2% z Vašich daní (3% ak ste pre náš inštitút pracovali ako dobrovoľník). Bližšie informácie pre zamestnancov, fyzické alebo právnické osoby môžete nájsť aj tu.

Vaše 2%, resp. 3%, budú využité na:
  • skvalitnenie podmienok vzdelávania 
  • vydavateľskú činnosť  
  • informačnú kampaň
  • a uchovanie učenia Unity in Duality pre ďalšie generácie.

Potrebné dokumenty nájdete tu

Ďakujeme.


 

Tarab Inštitút Slovensko

Hany Meličkovej 27

841 05 Bratislava

0905 630 715

info@tarab-institute.sk

www.tarab-institute.sk

www.tarab-institute.org


Občianske združenie  Tarab Inštitút Slovensko založili študenti Unity in Duality v roku 2011. Inštitút je členom medzinárodnej siete Tarab Institute International pre vzdelávanie a výskum v systéme osobnostnej a transpersonálnej psychológie, psychoterapeutickej aplikácie a duchovného prístupu Unity in Duality®.


Správna rada a členovia inštitútu sa podieľajú na jeho činnosti bez nároku na honorár.