SNOVÁ JOGA
2. - 7. 7. 2012
 kurz osobnostného rozvoja 
 
 Sny sú vstupnou brá- 
    nou do podvedomia.
    Naučme sa s nimi
    pracovať a získajme
    kľúč k hlbokej
    zmene seba samých. 

 KTO? LENE HANDBERG
 KDE? Kongresové centrum
 Hotel Alexandra
 Jánska Dolina 
 KEDY? 2. - 7. 7. 2012
 KOĽKO? 210,- EUR *
 JAZYK? anglický s prekladom
         
       

V bežnom živote sa vyskytujú mnohé situácie, v ktorých sa objavia rušivé emócie. V takýchto chvíľach akoby sme strácali kontakt s pocitom seba samého a zdá sa nám, že situácia nás pohltila. Príčinou je štruktúra v našom podvedomí alebo nevedomí, ktorá sa prejaví ako typický vzor správania – automatická reakcia na situáciu. 

        Použitím metód práce so snami (či už skutočnými alebo imaginatívnymi), ktoré sa už stáročia používali v Tibete, sa otvárajú veľké možnosti priamo a radikálne pracovať s podstatou problému, ktorý ináč prostredníctvom podvedomia ovláda náš život. Takto každú noc, keď spíme, máme na dosah nesmierny poklad, ktorý môžeme využiť na oslobodenie sa od obmedzení a zmeniť svoje zažívanie k celistvejšiemu a lepšiemu bytiu. Naše sny môžu byť namiesto nezmyselných opakovaní denných zážitkov vstupom do mystéria našich vnútorných sfér a príležitosťou na transformáciu. Keďže snový stav je energetický stav, správnym postupom sa otvára možnosť intuitívneho vhľadu, ktorý je prirodzene neprístupný z bežne zažívanej hmotnej a na prvý pohľad veľmi pevnej reality. 

        Intenzívny kurz o snoch založený na prístupe  Unity in Duality® , program vyvinutý tibetským lámom Tarab Tulku rinpočem, je úvodom do šamanistickej snovej tradície a tibetskej jogy snov. Zahŕňa metódy zlepšujúce zapamätávanie si snov a vedie k dosiahnutiu lucidity (bdelosti) v snovom stave. Program tiež prináša techniky, ktoré pomôžu študentom získať schopnosti priamo pracovať so snom s cieľom osobného rozvoja.


Prihlásiť sa môžete na info@tarab-institut.sk alebo na 0948 327 077

* cena v sebe nezahŕňa poplatok za ubytovanie a stravu, viac informácií na info@tarab-institut.sk